TELSTAR Seznam forumov TELSTAR
Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV

FAQFAQ   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Zasebna sporočilaZasebna sporočila   PrijavaPrijava 

ID-ji programov na strani s sporedi

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    TELSTAR Seznam forumov -> O pokojniku in spletnem Telstaru
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jerry2

Pridružen/-a: Čet Mar 25, 2004 18:40
Objav: 517

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 0:02    Naslov sporočila: ID-ji programov na strani s sporedi Odgovori s citatom

Zakaj menjate ID-je na spletnem Telstarju? Sad Si ravno skonfiguriram Animal in Discovery z XMLTV pa mi kaže potem RTV SLO... Ali je zdaj konec menjav?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janton
Site Admin

Pridružen/-a: Sre Nov 12, 2003 12:24
Objav: 4242
Kraj: Gorenjska

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 0:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Menjave bodo še, ker nam razni pajki kradejo vse kar z muko naredimo Rolling Eyes
bojan81

Pridružen/-a: Pon Jan 19, 2004 21:11
Objav: 395
Kraj: Ptuj

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 0:20    Naslov sporočila: Re: ??? ID-ji Odgovori s citatom

jerry2 je napisal/a:
Zakaj menjate ID-je na spletnem Telstarju? Sad Si ravno skonfiguriram Animal in Discovery z XMLTV pa mi kaže potem RTV SLO... Ali je zdaj konec menjav?

Lahko to malo razložiš, kaj si si to skonfiguriral? Rolling Eyes

Zaj pa jaz vas vprašam: Kam gre ta svet ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji e-mail MSN Messenger
janton
Site Admin

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 1:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Skonfiguriral je en program, ki gre sam na našo stran potegne vsebino vseh sporedov jo zapiše v xml obliko, ki jo razumejo digitalni videorekorderji in lahko sprogramira snemanje ali si ogleda spored za dolo?eno TV postajo....vse jasno Bojan Very Happy
Tehnicni
Site Admin

Pridružen/-a: Sre Nov 26, 2003 10:37
Objav: 11612

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 1:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

janton je napisal/a:
Menjave bodo še, ker nam razni pajki kradejo vse kar z muko naredimo Rolling Eyes

Tko se govori, vsakih 5 minut bi moral zamenjat. Smile
?e bi imeli za sabo 100 milijonski trg, ne bi bilo problema, saj bi od našega po?etja lahko živelo par ljudi, tako pa še eden ne more životariti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji e-mail Obišči avtorjevo spletno stran
bojan81

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 10:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

janton je napisal/a:
Skonfiguriral je en program, ki gre sam na našo stran potegne vsebino vseh sporedov jo zapiše v xml obliko, ki jo razumejo digitalni videorekorderji in lahko sprogramira snemanje ali si ogleda spored za dolo?eno TV postajo....vse jasno Bojan Very Happy

@janton
Veliko ve? kot prej! Smile

@jerry2
Ti pa bi lahko to malo pokazal, kako to zgleda. Wink

janton je napisal/a:
Menjave bodo še, ker nam razni pajki kradejo vse kar z muko naredimo

Kaj pa vam tu lahko kradejo in kdo?

Nazaj na vrh
link_up

Pridružen/-a: Pet Jan 16, 2004 19:06
Objav: 2024
Kraj: offworld

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 18:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pajki kradejo sporede in jih dajejo v search engine ...

jerry2 jst bi tut to mel...posebej za slo spored Smile prosim
Tehnicni
Site Admin

Pridružen/-a: Sre Nov 26, 2003 10:37
Objav: 11612

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dajejo jih med ostale sporede, s katerimi potem lahko furaš PVR ali pa? neko EPG aplikacijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji e-mail Obišči avtorjevo spletno stran
jerry2

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 23:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hm, zdaj sem izpadel kot kradljivec Sad Ampak dovolite mi, da berem vaš spored, ali ne? Ne smem si ga pa shraniti v taki obliki, da ga bom na ra?unalniku lahko gledal (uporabljam ga kot PVR)? Ali je to komercialna uporaba? Saj nih?e ne distribuira tega in nih?e tega ne razširja, je potem tako narobe, da vam moj pajek pobere dol stran? Prikazali ste to, kot da je to kaj drugega kot da downloadam vašo stran Sad V resnici gre za download, potem pa program pobere ven spored. Lahko pa z roko copy/pastam, a to mi je pa dovoljeno?

Mislim... res prijazno no... Pa ne re?em da bi imeli ne vem kakšne vsebine za Animal Planet in Reality TV, gre pa samo za 12 vrstic naslovov, katere žal nikjer ne dobim Sad Draga Sibila, ki zastopa te postaje, zakaj ni nikjer sporeda za SLO???

Sorry, malo ste me ujezili Twisted Evil
Nazaj na vrh
jerry2

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 23:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tehnicni je napisal/a:
janton je napisal/a:

Tko se govori, vsakih 5 minut bi moral zamenjat. Smile
?e bi imeli za sabo 100 milijonski trg, ne bi bilo problema, saj bi od našega po?etja lahko živelo par ljudi, tako pa še eden ne more životariti.

In kakšno škodo vam dela moj program, ki potegne vsebino teh dveh programov? Vam delam promet ali kaj? Enako kot ?e odprem stran in skopiram tekst ki je na strani? Ali nimate sporeda zato, da si ga lahko fizi?na oseba prepiše? Sad Imam pa? PVR doma. Ne smem do vašega cenjenega sporeda priti na sodoben na?in, moram priti na tak, da grem 10x na stran in buljiv v ekran, kaj je novega? Saj sicer vedno, ko berem spored, to?no vem da je vaš in se vam v mislih zahvalim za ves trud. Laughing
Nazaj na vrh
jerry2

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 23:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bojan81 je napisal/a:
janton je napisal/a:

@janton
Veliko ve? kot prej! Smile

@jerry2
Ti pa bi lahko to malo pokazal, kako to zgleda. Wink

janton je napisal/a:
Menjave bodo še, ker nam razni pajki kradejo vse kar z muko naredimo

Kaj pa vam tu lahko kradejo in kdo?

Verjetno jaz. Kaj? Ja naslove programov, ki so objavljeni na Sibilini strani. To "kradem" Confused
Nazaj na vrh
babylon9

Pridružen/-a: Ned Jan 25, 2004 14:23
Objav: 1243
Kraj: Ljubljana

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 23:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a si cist popi*u. Cool

Linux for human beings with multi cores everywhere, with passive components, multiservers, you can't beat this.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji e-mail
janton
Site Admin

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 23:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ah dej no Jerry zdej pa pretiravaš-nih?e ni mislil tebe in tvojega PVRja, temve? tiste, ki jih potem objavljajo naprej in ho?ejo z njimi zaslužiti Wink
jerry2

ObjavaObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 23:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takega pa ne poznam Sad Kdo bi hotel pa zaslužiti s sporedom? A ga je težko prepisati (copy/paste)?

Sorry ?e nisi milsil mene, ampak prizadelo je mene, ne tistega ki je pla?an ga ga prepiše... Sicer spoh ne vem kdo te pla?uje, ?e ni to prostovoljno, kar delaš. ?e pa Sibila, ali niso to sporedi programov, ki jih oni tržijo in prodajajo? Pri nas na TM imamo od njih te programe, sporedov pa ni. Animal in Reality pa Sloveniej ne poznata Sad Imam skripto za National Geographic, tega potegnem neposredno od njih, in vsebine so vse v SLO itd. super re?. Samo Animal in Reality pa tega nimata Sad
Nazaj na vrh
janton
Site Admin

ObjavaObjavljeno: Pon Maj 22, 2006 20:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sporede smo spet malo "premetali" http://www.sibila.si/telstar/spored/index.php
Zadeva zdaj "laufa" v php-ju in mysql bazi in zaenkrat dela vse precej hitreje. ?e ima kdo kake težave naj napiše. Sedaj smo tudi kon?no odstranili iframe, tako, da je samo še en drsnik Very Happy
bojan81

ObjavaObjavljeno: Pon Maj 22, 2006 22:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Novi izgled sporedov ve? kot zadovoljiv. Bravo mojster

Nazaj na vrh
janton
Site Admin

ObjavaObjavljeno: Čet Maj 25, 2006 22:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Popravili smo še "izbiro po datumu". Sedaj, ko izberete en program, recimo Eurosport za danes, lahko kliknete na bilo kateri datum in se bo izpisal spored za Eurosport (prej je bil vedno spored za SLO1) Wink
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    TELSTAR Seznam forumov -> O pokojniku in spletnem Telstaru Vsi časi so GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Skoči na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih objav v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih objav v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu